Aktuality

Máte jedinečnou příležitost nahlédnout do zákulisí plnírny VINCENTKY a vidět na vlastní oči celý proces výroby od akumulace, plnění až po balení lahví a plechovek s Vincentkou a výrobu koncentrátu z Vincentky. Součástí akce bude také představení novinky, kterou jsme si pro naše zákazníky v rámci oslav 25. výročí připravili a která bude v daný den “pokřtěna” známou českou osobností.

Před pár dny proběhlo natáčení videoklipu – písničky „Má milá Vincentka“ věnované především zaměstnancům firmy a všem příznivcům skvělé minerálky.

Vincentka uspořádala červencovou soutěž pro uživatele sociálních sítí na Facebooku a na Instagramu s exkluzivními cenami.

Soutěžte s Vincentkou o víkendový pobyt v hotelu Alexandria, Luhačovice s polopenzí pro 2 osoby! Soutěž probíhá na našich Facebookových stránkách https://www.facebook.com/VincentkaLuhacovice nebo na našem Instagramu přidáním příspěvku s hashtagem #Vincentkadrink.

Vincentka spolupracuje s výrobcem inhalátorů OMRON a nabízí účinné inhalátory ve svém e-shopu.

„Tady pramení výhry“ je titul nové série soutěží, které na svých webových a facebookových stránkách spustilo Město Luhačovice.  Vincentce se dostalo toho privilegia, stát se partnerem hned prvního kola soutěže, které probíhá od 02. do 14. března 2021.

U příležitosti oslav 200 let výročí čerpání Vincentky do skla (1820 – 2020) vznikl ve studiu vynikajícího sklářského výtvarníka Jiřího Pačinka,  jubilejní artefakt nazvaný „Křišťálový pramen Vincentka“

Vincentka, a.s. zaslala v rámci podpory v době pandemie krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně a nemocnicím v Uherském Hradišti a FN Motol v Praze zdarma zásilku minerální vody a nosních sprejů Vincentka.

U příležitosti jubilea 200 let plnění do skla, připravila Vincentka na období říjen a listopad 2020 edici jubilejních speciálně zabarvených lahví Vincentka cuvée (vyslovuj kyvé) v počtu 400 000 kusů.
Tyto speciální lahve, stejně jako obyčejné lahve Vincentka můžete zvěčnit prostřednictvím fotografie a zúčastnit se tak soutěže o dárkové kazety Vincentka a o čokoládu Vincentka.

Ať vyvěrá po dalších milion let a nikdy nám nevyschne!
Takhle sympaticky nám popřál vítěz naší letní fotografické soutěže na Facebooku, který strávil báječný víkend v hotelu Alexandria v Luhačovicích se svou rodinou. Společně navštívili plnírnu Vincentky a osobně se seznámili s ředitelem společnosti Janem Šumšalem. Náš plyšový dinosaurus byl už jenom malým dárkem na cestu zpět. Sledujte profil Vincentky na Facebooku, další soutěže budou následovat.