SOUTĚŽTE S VINCENTKOU NA FACEBOOKU – 200 LET VE SKLE

U příležitosti jubilea 200 let plnění do skla, připravila Vincentka na období říjen a listopad 2020 edici jubilejních speciálně zabarvených lahví Vincentka cuvée (vyslovuj kyvé) v počtu 400 000 kusů.
Tyto speciální lahve, stejně jako obyčejné lahve Vincentka můžete zvěčnit prostřednictvím fotografie a zúčastnit se tak soutěže o dárkové kazety Vincentka a o čokoládu Vincentka.
Na váš fotografický příspěvek se těšíme na našem Facebooku a to pod příspěvkem, který vyhlašuje soutěž.
Těšíme se na vaše výtvory a věříme, že vaše fotografie získá co nejvíce lajků (zdvižených palců), což je rozhodující pro udělení jedné z výher, kterými jsou:

1. místo – Vincentka dárková kazeta, čokoláda Vincentka
2. místo – Vincentka dárková kazeta
3. místo – čokoláda Vincentka

Podrobná pravidla soutěže naleznete zde.

Podmínky účasti v soutěži a její vyhodnocení naleznete níže:

Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba, která v době od 14.10. do 20.11., 23:59 vloží pod FB post, který vyhlašuje soutěž fotografii, na které bude jakkoli vyobrazena láhev Vincentka ve spojitosti s jakýmkoli historickým artefaktem nebo historickou souvislostí. (Historické budovy či předměty, sochy či architektonické památky, odkaz na historické události apod.) Webová adresa na FB profil Vincentky je www.facebook.com/VincentkaLuhacovice .
Soutěžní fotografie musí být zveřejněna výhradně pod příspěvkem, který vyhlašuje tuto soutěž. Jde o příspěvek s datem zveřejnění 14.10., 18:00
Podtitul soutěže je „200 let ve skle“.
Na příspěvky uvedené pod jiným příspěvkem nebo zaslané formou zprávy či vzkazu, nebude brán zřetel.

Vyhodnocení Soutěže

Organizátor soutěže v den a v přesný čas ukončení soutěže (30.11., 12:00) zkontroluje celkový počet lajků (zdvižených palců) u každého příspěvku. Pozor, jiné emotikony v podobě srdce či smajlíka se za lajk (like) nepočítají. Rozhodující je počet „zdvižených palců“ u příspěvku. Samozřejmě se počítají všechny lajky nasbírané po celou dobu trvání soutěže. Nejvyšší počet lajků získá 1.cenu v soutěži, 2. nejvyšší počet lajků 2.cenu v soutěži, 3. nejvyšší počet lajků 3. cenu v soutěži.

 

sdílet