Blog 02/09/2021

Píseň: Má milá Vincentka

Před pár dny proběhlo natáčení videoklipu - písničky „Má milá Vincentka“ věnované především zaměstnancům firmy a všem příznivcům skvělé minerálky.

Před pár dny proběhlo natáčení videoklipu – písničky „Má milá Vincentka“ věnované především zaměstnancům firmy a všem příznivcům skvělé minerálky.
Společnost Vincentka oslavila rozvolnění pandemické situace stylově. Natáčení proběhlo přímo v prostorách sídla společnosti – v její moderní plnírně a také v exteriérech lázní Luhačovice, se kterými je Vincentka odjakživa spojena. Písnička je nejenom poctou více než 200 let vynikající historii známé minerální vody Vincentka, ale poctou všem kdo se o Vincentku a celou řadu produktů vyráběných z Vincentky starají – zaměstnancům společnosti. Ti se stali aktéry natáčení.

Písničku si společně s autorem a hlavním interpretem písničky Ondrou Kňavou zazpívali a na závěr si Vincentkou připili. Není náhodou, že Ondra je blízkým spolupracovníkem společnosti Vincentka a má minerálku která pramení z krystalicky čisté třetihorní přírody tak říkajíc „pod kůží“.
Tréma i obavy z natáčení ze zaměstnanců spadly hned při prvních tónech . Není vyloučeno, že písnička léčivému účinku minerálky ještě něco přidá. Objevila se na YouTube Vincentky a hned si získala příznivce. Je třeba dodat že videoklip byl realizován ve spolupráci s produkcí VaUnisa za režie Pavla Kobra, který byl zároveň kameramanem snímku.
Písničkovou poctu si zaměstnanci společnosti plně zaslouží. Jsou firmě dlouhodobě věrní a to něco o stabilitě a kvalitách společnosti nasvědčuje. Zatímco se region potýká s nedostatkem zaměstnanců, kteří se je těžko shánějí, o zaměstnání ve Vincentce se uchází celá řada pracovníků. A to vypovídá za vše. Doufáme, že písnička „Má milá Vincentka“ na web stránce firmy i na sociálních sítích přinese radost také Vám.
https://www.youtube.com/watch?v=j1vdst_mC0A

 

Přečtěte si také

Oficiálně vám představujeme nový design celého portfolia produktů Vincentka
08/10/2023

Oficiálně vám představujeme nový design celého portfolia produktů Vincentka

Děkujeme, že jste už 25 let součástí našeho příběhu
08/10/2023

Děkujeme, že jste už 25 let součástí našeho příběhu

Letní soutěž o pobyt v hotelu Alexandria zná vítěze
19/08/2021

Letní soutěž o pobyt v hotelu Alexandria zná vítěze

Velká letní soutěž o pobyt v hotelu Alexandria
12/07/2021

Velká letní soutěž o pobyt v hotelu Alexandria