20 LET VINCENTKY A DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

V roce 2018 slaví Vincentka 20. výročí své novodobé éry, která přinesla celou řadu významných změn. Po neúspěšné privatizaci v letech 1993–1996 se čerpání pramene Vincentky do lahví na určitou dobu uzavřelo. V roce 1997 proběhla privatizace do podoby „rodinné firmy“, která se stala zárukou kvality produkce. Hned v následujícím roce 1998 začala Vincentka opět proudit a znovu se rozjela výroba. Došlo k výrazné modernizaci celého technologického procesu, zkvalitnila se kontrola chemického složení i péče o stabilitu a trvanlivost léčivé vody. 

Dne 28.9.2018 pořádá Vincentka, a.s. „DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ“ a zve všechny zájemce k návštěvě, která ukáže v čem spočívá jedinečnost a výjimečnost Vincentky. Prohlídky se zajímavým programem a občerstvením začínají v pátek 28.9. v 9.00 a končí ve 15.00.

Pozvánka na den otevřených dveří

Dnešní provoz Vincentky připomíná spíše laboratoř než industriální zařízení. Firma navázala na klasickou linii „léčivého nápoje našich babiček“, ale zároveň vstoupila do světa zdravého životního stylu s jeho dynamikou, zvýšenou péčí o zdraví a aktivním přístupem k volnočasovým aktivitám. Ve spolupráci se špičkovými odborníky a lékařskými pracovišti pracuje na zdokonalování své produkce.

Vincentka významně vstoupila do služeb ORL. Její účinky na prevenci i onemocnění horních a dolních cest dýchacích cest jsou všeobecně známé. Spoluprací se špičkovými pracovišti a odborníky v oblasti ORL se účinky příznivě projevují v mnoha směrech. Ukazují jak nejúčinněji s Vincentkou pracovat, jak rozšiřovat portfolio výrobků jak nacházet další způsoby jejího využití v léčebném procesu. Svými exportními aktivitami vykročila Vincentka do světa. Zdomácněla nejenom v sousedním Slovensku, Rakousku a Maďarsku, ale také na Ukrajině, v Číně, Rusku a na Kypru. Je známá v tak vzdálených zemích, jako je USA a Jižní Korea. Firma postupně významně rozšířila svou nabídku, když kromě minerální vody nabídla široké portfolio produktových derivátů, jako jsou nosní spreje, sirupy, zubní pasty, pastilky či krémy a přinesla nám tím zajímavý uživatelský komfort.

Plnírna v roce 1997

Jednou z nejvýznamnějších změn je také proměna ze sezonního produktu na společníka a přítele pro všechna roční období. Na jaře nám pomáhá překonávat jarní únavu, v létě všem, kteří sportují a aktivně využívají volný čas pomáhá regenerovat dodáním potřebných solí a minerálů, na podzim a v zimě vytvoří hráz proti virům, bacilům, dýchacím problémům i nachlazení. Je přítelem rekreačních i špičkových sportovců a také špičkových i amatérských umělců, kteří dbají o své hlasivky a dobrou kondici. Je uznávaná a doporučovaná lékaři. Kromě tradičních a věrných příznivců, těhotných žen a maminek s dětmi je Vincentka vyhledávaným společníkem všech, kteří dbají o své zdraví. A je jich stále víc.

Společnost Vincentka to je stabilní, v pravém slova smyslu rodinný tým zkušených pracovníků, který se vyznačuje sounáležitostí s cíli a posláním firmy. Kolektiv pracovníků Vincentky je jednou z nejvýznamnějších záruk dalšího rozvoje.

Vincentka,a.s. dbá na firemní sociální zodpovědnost, snaží se integrovat sociální a ekologická hlediska do každodenní firemní praxe. Sleduje šetrnost produkce a dodržuje pracovní standardy na vysoké úrovni. Vincentka chce být dobrým občanem regionu, pomáhá otevírat dětská hřiště, podporuje letní tábor diabetických dětí, Festival Janáček a Luhačovice, Pěvecký sbor Janáček, Festival Divadelní Luhačovice a je spojena s řadou dalších všeobecně prospěšných, společenských a kulturních akcí, které se v Luhačovicích a okolí každoročně odehrávají.

Stáhněte si brožuru k 20. výročí založení společnosti VINCENTKA a.s.

sdílet