Novinky 25/01/2018

VINCENTKA JEDE NA OLYMPIÁDU

Mezi ty, kteří si ji oblíbili, a je součástí jejich vybavení, jsou naši biatlonisté,  Michal Krčmář a Ondřej Moravec.

Vincentka, která byla po staletí léčivým nápojem našich babiček, se v poslední době stala vyhledávaným přítelem maminek s dětmi, těhotných maminek, sportovců a lidí s aktivním přístupem k životu. Na podzim a v zimě pomáhá bojovat proti chřipce, virům, bacilům i nachlazení. Na jaře čelí pylům a alergenům a v létě pomáhá při sportovních aktivitách doplňovat úbytek solí a minerálů. Není žádným překvapením, že se stala přítelem některých našich vynikajících sportovců a že je bude doprovázet na zimní olympiádě v Koreji.

Mezi ty, kteří si ji oblíbili, a je součástí jejich vybavení, jsou naši biatlonisté,  Michal Krčmář a Ondřej Moravec. „Naše sezona je neskutečně dlouhá a náročná. Skládá se ze spousty různého počasí. Sníh, déšť, vlhko, mráz, a proto je důležité udržet si zdraví,“ říká Ondra Moravec. „Není to jenom o počasí. Hodně cestujeme. Auto, letadla, různé klimatizace, a to všechno na naše dýchací cesty nepůsobí moc dobře. A na trati to musíš udýchat. Vincentka je pro nás čistě přírodní zdroj, necpeme do sebe žádné chemikálie a navíc je obohacena o spoustu minerálů, což je pro nás neméně důležité,“ dodává Michal Krčmář.

Ředitel Vincentky, Ladislav Šumšal, sám celoživotní sportovec a příznivec našeho biatlonu, byl v loňském roce pozván na letní kemp, soustředění reprezentace českého biatlonu do Nového Města na Moravě. „Na vlastní oči jsem poznal, jak kluci makají, co při tom zatížení potřebují, a bylo to pro mne velmi poučné a zajímavé. Dospěl jsem k názoru, že by nebylo od věci, kdybychom jim nabídli, když budou mít zájem, nějaký kratší regenerační pobyt v Luhačovicích, v lázních, kde by se mohli také seznámit s tím, jak se naše produkty vyrábějí, odpočinout si, zrelaxovat, použít lázeňské terapie s Vincentkou, inhalace či koupele. Jako první pokus se to zatím v menším měřítku podařilo a myslím si, že ta zkušenost byla dobrá. Těším se, že na jaře po náročné sezóně s olympiádou, je u nás uvidíme.“

„Pro mě a Ondru Moravce je Vincentka hlavně prevence,“ říká Michal Krčmář a pokračuje: „Když lítáme letadlem, tak jsou klimatizace nepříjemné. Začneme u nosního spreje, potom po cestě používám Nasalis jako nosní proplach. Často se nám v zimě stává, že máme zanesené dutiny, že nás chytne takzvaná rýmička, což je pro chlapy velmi nepříjemné. Díky Nasalisu dokážeme dýchací cesty zprovoznit a jsme použitelní. Mě to vrací rychle do provozu a to je to, co je pro mě nejdůležitější. Letos jsem začal využívat i samotnou minerální vodu Vincentku z důvodu prevence, protože ta naše zátěž je obrovská a spoustu toho vypotíme, takže jde o dodání nezbytných minerálů. Je to přírodní voda, necpeme do sebe žádné chemikálie a zároveň mi to chutná.“

Vincentka se tak zařadila do naší olympijské výbavy. Zdraví z hlubin valašské přírody ukazuje, jak se chránit, pečovat o zdraví, pomáhat při vytváření co nejlepších výkonnostních podmínek. Bez chemie a dopingu.


Rozhovor s Michalem Krčmářem při jeho návštěvě plnírny VINCENTKA:

Přečtěte si také

Vánoční limitovaná edice
20/11/2023

Vánoční limitovaná edice

Oslava 25. výroční a představení dlouho očekávané novinky
04/10/2023

Oslava 25. výroční a představení dlouho očekávané novinky

ORL Vincentka Forum 2022
29/11/2022

ORL Vincentka Forum 2022

Vincentkou proti alergii a následkům covidu
05/04/2022

Vincentkou proti alergii a následkům covidu