Novinky 31/10/2021

Vincentka gratuluje komunitnímu centru Kampa

Dne 10.10.2021 oslaví Komunitní Centrum Kampa (KC Kampa) 15. výročí od otevření mateřského centra v historickém srdci Prahy. Jedním z gratulantů je společnost, která nedávno oslavila 200 let výročí čerpání věhlasné minerální vody Vincentka do skla.

Dne 10.10.2021 oslaví Komunitní Centrum Kampa (KC Kampa) 15. výročí od otevření mateřského centra v historickém srdci Prahy. Jedním z gratulantů je společnost, která nedávno oslavila 200 let výročí čerpání věhlasné minerální vody Vincentka do skla. Nabízí se otázka co spojuje tyto na první pohled nesouvisející organizace a události? Jedním z dobrých důvodů je, že se v minulosti obě angažovaly v soutěži o cenu Bona Via, udílené těm kdo jsou na dobré cestě a pomáhají druhým. Obě přišly s inspirativními příběhy malých a středních firem, které svou činností ve spolupráci s místní komunitou mění své okolí a společnost k lepšímu. Dalším a to velmi silným, hlavním spojujícím motivem je skutečnost že v centru pozornosti obou organizací jsou maminky s dětmi.

Vincentka se svým portfoliem výrobků z krystalicky čistého třetihorního moře pečuje o zdraví maminek a dětí. Minerální voda, spreje a pastilky nebo sirupy pečují o horní a dolní dýchací cesty, působí jako prevence proti chřipkám a nachlazením a posilují imunitu. Komunitní centrum pečuje o maminky s dětmi ve velmi širokém spektru činností, který kromě vedení k péči o zdraví, hlídání dětí zahrnuje vzdělávací a tvůrčí workshopy, besedy, přednášky, koncerty, víkendové divadlo, rozvoj vztahu k hudební i výtvarné tvořivosti nebo ke vztahu k přírodě. Oslavy 15. výročí KC Kampa se budou konat v komunitní zahradě, která byla založena v roce 2018 a letos rozšířena o záhony, o populární pěstitelskou zónu. Součástí zahrady se od roku 2019 stal také další zdravotní element, který je s Vincentkou spřízněn a to je sousedská sauna.

Část oslav proběhne také v blízké Salla Terrena – domečku na Kampě, který se stal tradičním místem koncertů, besed, výstav i výtvarných dílen. Dovolujeme si Vás co nejsrdečněji na oslavu 15. výročí založení KC Kampa pozvat. Bohatý program zahrnuje taneční, pěvecká i orchestrální vystoupení. Program začne v neděli 10.10.2021 od 14.00 v zahradě Komunitního centra. Podrobné informace i program najdete na www.kckampa.eu.
Přijďte se podívat jak se dá v turistickém centru Prahy zachovat a vytvářet prostor přívětivý pro místní občany. Přijďte se podívat co všechno se dělá v KC Kampa pro to aby Malá Strana zůstala místem kde se lidé stále zdraví.
Vincentka si považuje za čest být součástí oslav významného výročí založení KC Kampa.

Přečtěte si také

Vánoční limitovaná edice
20/11/2023

Vánoční limitovaná edice

Oslava 25. výroční a představení dlouho očekávané novinky
04/10/2023

Oslava 25. výroční a představení dlouho očekávané novinky

ORL Vincentka Forum 2022
29/11/2022

ORL Vincentka Forum 2022

Vincentkou proti alergii a následkům covidu
05/04/2022

Vincentkou proti alergii a následkům covidu