Novinky 07/11/2020

DĚTSKÝ ZÁBAVNÝ PROGRAM OD VINCENTKY

Naše společnost, která právě letos slaví 200 let od plnění Vincentky do skleněných lahví, si všimla průzkumů, které říkají, že v čekárnách ambulancí dětských lékařů je nejvhodnější zabavit děti čtením, zábavnou a hravou činností. A právě proto vznikly tištěné materiály jako pohádka“ Jak se léčí dinosauři“, omalovánka, hlavolam nebo Diplom za statečnost.

Vincentka nenabízí pouze léčivou mořskou vodu z třetihor, ale pod stejným titulem i řadu dalších výrobků, jejichž základem je právě známá přírodní minerální voda z léčivého zdroje v Luhačovicích. Naše společnost, která právě letos slaví 200 let od plnění Vincentky do skleněných lahví, si všimla průzkumů, které říkají, že v čekárnách ambulancí dětských lékařů je nejvhodnější zabavit děti čtením, zábavnou a hravou činností. A právě proto vznikly tištěné materiály jako pohádka“ Jak se léčí dinosauři“, omalovánka, hlavolam nebo Diplom za statečnost. Ten dostávají děti jako odměnu za návštěvu ordinace a pochvalu lékaře. Navíc pro ordinace má společnost připraveny ilustrované objednací kartičky, které lékařům často scházejí. Cílem programu je informovat rodiče o zdraví prospěšných vlastnostech všech produktů Vincentky a vychovávat děti hravým a zábavným způsobem k tomu, aby se naučily pečovat o své zdraví. Program byl vytvořen ve spolupráci s předními odborníky a specialisty ORL.

Například Jiří Skřivan, přednosta dětské ORL kliniky FN v Motole říká: „Stejně jako ostatní kolegové, kteří pracují s dětmi, používám Vincentku rád. Proč? Vincentka je moře a člověk pochází z moře, takže to prostředí je mu přirozené,“ Připomněl, že Vincentka není jenom minerálka, ale vyrábí se z ní celá řada přípravků, které jsou na kvalitě minerálky založeny, například pastilky, zubní pasta, hydratační krém, sirup či nosní spreje.
Obdobně hodnotí produkty Vincentky i MUDr.Ivo Šlapák z dětské kliniky ORL ve Fakultní nemocnici Brno. „Děti mohou Vincentku popíjet a tím zvyšovat hygienu v oblasti dýchacích cest. Doporučujeme ji jak preventivně, tak pro děti po operaci nosu a paranosálních dutin,“ a dodal: „Vytvořili jsme ve spolupráci s Vincentkou výchovné materiály, brožurky a omalovánky s dětskou tematikou tak, aby se děti hrou mohly s produkty seznámit a pak přijímaly využití Vincentky jako příjemnou záležitost,“ popsal I.Šlapák, další ze spolutvůrců dětského programu.

Na Zemi nežili lidé, jen zvířata, příroda byla krásná a bohatá.
Voda i vzduch byly čisté jako z křišťálu,a vůbec byl tu klid, život šel pomalu.
Nebyly tady žádné viry a bacily, co by ta veliká zvířata zlobily.
V hlubinách přírody léčivá voda,která nám i dneska zdravíčko dodá.

Právě tak začíná pohádka “Jak se léčí dinosauři“ inspirovaná Vincentkou. Příběh skýtá hned několik poučení, ale to nejaktuálnější je, že pomocí Vincentky je třeba se chránit, dbát o prevenci před chřipkovým onemocněním a posilovat imunitu.
Není náhodou, že hlavními hrdiny pohádky i maskoty Vincentky jsou dinosauří mláďata Dino a Dina. Jsou z plyše, ale jejich skutečný, živý pradědeček se narodil stejně jako Vincentka asi před 60 miliony let v krystalicky čisté třetihorní přírodě. V tom je naše pohádka na rozdíl od mnoha jiných pravdivá.
Tištěné materiály Dětského programu je možno objednat zdarma na: servis@vincentka.cz

Hlavolam ke stažení
Diplom za statečnost ke stažení
Omalovánka ke stažení
Brožura Dětský program ke stažení

Přečtěte si také

Vánoční limitovaná edice
20/11/2023

Vánoční limitovaná edice

Oslava 25. výroční a představení dlouho očekávané novinky
04/10/2023

Oslava 25. výroční a představení dlouho očekávané novinky

ORL Vincentka Forum 2022
29/11/2022

ORL Vincentka Forum 2022

Vincentkou proti alergii a následkům covidu
05/04/2022

Vincentkou proti alergii a následkům covidu