Blog 15/09/2020

AŤ VYVĚRÁ PO DALŠÍCH MILION LET

Ať vyvěrá po dalších milion let a nikdy nám nevyschne! Takhle sympaticky nám popřál vítěz naší letní fotografické soutěže na Facebooku, který strávil báječný víkend v hotelu Alexandria v Luhačovicích se svou rodinou. Společně navštívili plnírnu Vincentky a osobně se seznámili s ředitelem společnosti Janem Šumšalem. Náš plyšový dinosaurus byl už jenom malým dárkem na cestu zpět. Sledujte profil Vincentky na Facebooku, další soutěže budou následovat.

Ať vyvěrá po dalších milion let a nikdy nám nevyschne!

Takhle sympaticky nám popřál vítěz naší letní fotografické soutěže na Facebooku, který strávil báječný víkend v hotelu Alexandria v Luhačovicích se svou rodinou (https://www.hotelalexandria.cz/).
Společně navštívili plnírnu Vincentky a osobně se seznámili s ředitelem společnosti Janem Šumšalem. Náš plyšový dinosaurus byl už jenom malým dárkem na cestu zpět.
Sledujte profil Vincentky na Facebooku, další soutěže budou následovat:
https://www.facebook.com/VincentkaLuhacovice

Vážený pane Šumšale, milá Vincentko,
chtěl bych ještě jednou poděkovat za krásné 3 dny, které jsem mohl s rodinou strávit v Luhačovicích. Jak jsem Vám už říkal, výhra v soutěži pro mě byla obrovským překvapením a moc si jí vážím.

Vážím si zároveň toho, že jste si na nás během pobytu udělal čas a mohli jsme navštívit podnik Vincentka a. s.. To jsme vůbec nečekali a bylo to super!

Zajímavý výklad o podniku nás vtáhl nejen do jeho historie, ale nastínil i současné výzvy, kterým Vincentka a. s. čelí. Uvědomil jsem si, jak se svět od mého dětství změnil, jak se zrychlil. Vnučkám udělali největší radost plyšoví dinosauři, které od Vás dostaly. Teď s nimi i spí.

Všichni jsme si celý pobyt skvěle užili, odpočinuli jsme si a hlavně, mohli jsme být spolu v krásném lázeňském městě a popíjet Vincentku 😊 … domů se nám opravdu nechtělo…

Chtěl bych Vám, pane Šumšale, poděkovat za Váš přátelský přístup a popřát Vám mnoho úspěchů a splněných přání nejen při budování firmy, ale i v osobním životě. Rád jsem Vás poznal.

A co popřát Vincentce? Ať vyvěrá po dalších milion let a nikdy nám nevyschne!

Do dalších let přejeme mnoho elánu a spokojených zákazníků!

S díky zdraví Bohumír Dostál

Vítězná fotografie zde:

Vítězná fotka soutěže

Fotografie z návštěvy výherce v Luhačovicích:

 

Přečtěte si také

Oficiálně vám představujeme nový design celého portfolia produktů Vincentka
08/10/2023

Oficiálně vám představujeme nový design celého portfolia produktů Vincentka

Děkujeme, že jste už 25 let součástí našeho příběhu
08/10/2023

Děkujeme, že jste už 25 let součástí našeho příběhu

Píseň: Má milá Vincentka
02/09/2021

Píseň: Má milá Vincentka

Letní soutěž o pobyt v hotelu Alexandria zná vítěze
19/08/2021

Letní soutěž o pobyt v hotelu Alexandria zná vítěze