Balíček VINCENTKA NASALIS

Balíček VINCENTKA NASALIS
Výhodné balení

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK

Podpořte odolnost svého organismu v době zvýšeného výskytu respiračních onemocnění akčním balíčkem NASALIS.

Akční balíček obsahuje výrobky:
1ks VINCENTKA NASALIS startovací sada
1ks VINCENTKA NASALIS 300 ml
Katalogové číslo: VINC0016

339  s DPH 280  bez DPH

10+ ks
skladem

ks
Nakupte ještě za 1 000  a budete mít dopravu zdarma.

Akční balíček VINCENTKA NASLIS obsahuje produkty:

VINCENTKA NASALIS startovací sada

Obsahuje přírodní, velmi silně mineralizovaný koncentrát, určený k proplachu nosních dutin a plastovou konvičku, která umožňuje proplachování nosní dutiny a nosohltanu. Zdravotnický prostředek vhodný pro pacienty se záněty horních cest dýchacích.

VINCENTKA NASALIS 300 ml – náhradní balení

Obsahuje přírodní, velmi silně mineralizovaný koncentrát, určený k proplachu nosních dutin. Pomocí plastové konvičky (není součástí balení) umožňuje proplachování nosní dutiny a nosohltanu. Zdravotnický prostředek vhodný pro pacienty se záněty horních cest dýchacích.

Před použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci.

  • VINCENTKA NASALIS startovací sada
  • VINCENTKA NASALIS 300 ml – náhradní náplň

Často se ptáte

POMÁHÁ VINCENTKA NOSNÍ SPREJ I PŘI PYLOVÝCH ALERGIÍCH?
Vincentka nosní sprej pomáhá udržovat fyziologickou čistící schopnost nosní sliznice, umožňuje optimální fungování tzv. slizniční imunity. Dle našich informací je doporučována lékaři alergology pro zvládání potíží při pylových a prachových alergiích. Také máme informace od uživatelů nosního spreje Vincentka o velmi pozitivních výsledcích. Používání nosního spreje Vincentka není omezeno časově ani četností použití za den. Sprej je možno doplnit Vincentkou z originálního balení 0,7l - viz. příbalový leták.
JE VHODNÝ NOSNÍ SPREJ VINCENTKA PRO TĚHOTNÉ ŽENY?
Vzhledem k tomu, že v náplni nosního spreje je čistá minerální voda Vincentka z přírodního léčivého zdroje bez jakékoliv příměsi, není použití nosního spreje omezeno. Pro těhotné ženy je to naopak velmi vhodný přírodní prostředek příznivě ovlivňující obranyschopnost ve smyslu prevence a pomáhá zvládat pocit vysušené nosní sliznice během těhotenství.
MOHU POUŽÍT VINCENTKU NOSNÍ SPREJ PRO 10-TI MĚSÍČNÍ DÍTĚ?
Vzhledem k tomu, že se jedná o čistou minerální vodu z přírodního léčivého zdroje bez jakékoliv příměsi, je možné použití i u kojenců, ale při aplikaci je zapotřebí velké opatrnosti z důvodu poranění dítěte. Nejlépe je použít sprej tak, aby se nezasouval do nosní dírky, ale použil se v těsné blízkosti.
POMÁHÁ VINCENTKA NOSNÍ SPREJ PO OPERACI NOSNÍ SLIZNICE A NOSNÍ PŘEPÁŽKY?
Dle našich informací lékaři přímo doporučují Nosní sprej Vincentka pacientům, kteří se připravují k těmto operacím.