VINCENTKA nosní sprej JUNIOR

Akce

Pro novorozence a malé děti. Prostředek pro ošetření sliznice nosohltanu, který pomáhá udržovat fyziologickou čistící schopnost nosní sliznice, umožňuje optimální fungování tzv. slizniční imunity jako primární obrany před infekcí.

100% přírodní produkt – naplněno minerální vodou Vincentka z přírodního léčivého zdroje.

  • pro děti 0+
Katalogové číslo: VINC0003

82  74  s DPH 61  bez DPH

10+ ks
skladem

ks
Nakupte ještě za 911  a budete mít dopravu zdarma.

Pomáhá udržovat fyziologickou čistící schopnost nosní sliznice (funkci řasinkového epitelu), umožňuje optimální fungování tzv. slizniční imunity jako primární obrany před infekcí.

Používá se pro zvlhčení sliznice celé nosní dutiny a nosohltanu především při pobytu v prostředí s nízkou relativní vlhkostí vzduchu, v prostorách vytápěných ústředním topením a prostředí znečištěném zejména prachovými částicemi.

Používá se pro zvlhčení sliznice celé nosní dutiny a nosohltanu především při pobytu v prostředí s nízkou relativní vlhkostí vzduchu, v prostorách vytápěných ústředním topením a prostředí znečištěném zejména prachovými částicemi.

Celkovým složením hypotonické kyselky s obsahem jodidů příznivě ovlivňuje obranyschopnost ve smyslu prevence chronických bakteriálních infekcí horních cest dýchacích, chronické rhinitidy, sinusitidy a chronické polypózní nasopharyngitidy; u dětí preventivně působí proti rozvoji recidivující tracheobronchitidy a rhinitidy.

Aplikace přípravku je vhodná i po stavech nosních operací.

Doporučuje se též proti vzniku suchých zánětů nosní sliznice a k prevenci jejích recidiv.

Použití u dětí od 0 do 6 měsíců

Použití nosního aplikátoru u dětí mezi 0. a 6. Měsícem může být nahrazeno použitím kapátka (není součástí balení) v případech, kdy dítě hůře snáší sprejovou aplikaci pomocí nosního aplikátoru. Před použitím kapátka, odšroubujte nosní aplikátor a naberte potřebné množství obsahu (max 1 ml), a aplikujte do každé nosní dírky 1 kapku. Lahvičku ihned uzavřete nosním aplikátorem. Nespotřebované množství obsahu v kapátku nevracejte zpět do lahvičky nosního spreje.

Při používání nosního spreje ve vodorovné poloze (např. u ležících dětí) je nutné mezi každou dávkou provést aplikaci jedním stisknutím aplikátoru do volného prostoru ve svislé poloze nosního spreje.

Vysoký obsah minerálních solí v nosním spreji může způsobit usazování krystalků solí na dně lékovky, které však nesnižují kvalitu obsahu. Tyto krystalky mohou způsobit ucpání mechanismu rozprašovače (aplikátoru).

V tomto případě doporučujeme odšroubovat aplikátor ze skleničky a ponořit sací hadičku do sklenice s teplou vodou. Aplikátor několikrát stlačte, tak aby došlo k nasání vody a pročištění aplikátoru.

Minerální voda z přírodního léčivého zdroje, velmi silně mineralizovaná, jódová, uhličitá, hydrogenuhličitano-chlorido-sodného typu, se zvýšeným obsahem fluoridů a kyseliny borité, studená, hypotonická, odželezněná.

Dle potřeby, denní dávka není omezena.

25ml ve skleněné lékovce s nosním aplikátorem, v papírové krabičce.

Často se ptáte

POMÁHÁ VINCENTKA NOSNÍ SPREJ I PŘI PYLOVÝCH ALERGIÍCH?
Vincentka nosní sprej pomáhá udržovat fyziologickou čistící schopnost nosní sliznice, umožňuje optimální fungování tzv. slizniční imunity. Dle našich informací je doporučována lékaři alergology pro zvládání potíží při pylových a prachových alergiích. Také máme informace od uživatelů nosního spreje Vincentka o velmi pozitivních výsledcích. Používání nosního spreje Vincentka není omezeno časově ani četností použití za den. Sprej je možno doplnit Vincentkou z originálního balení 0,7l - viz. příbalový leták.
MOHU POUŽÍT VINCENTKU NOSNÍ SPREJ PRO 10-TI MĚSÍČNÍ DÍTĚ?
Vzhledem k tomu, že se jedná o čistou minerální vodu z přírodního léčivého zdroje bez jakékoliv příměsi, je možné použití i u kojenců, ale při aplikaci je zapotřebí velké opatrnosti z důvodu poranění dítěte. Nejlépe je použít sprej tak, aby se nezasouval do nosní dírky, ale použil se v těsné blízkosti.