Panenka KORUNKA velká

KORUNKA POMÁHÁ

Chcete udělat dobrý skutek? Kupte si tento dárkový předmět a udělejte radost sobě nebo svým blízkým.

Panenka s úsměvem od ucha k uchu vzniká v chráněné dílně ve Zlíně. Zakoupením této panenky přispějete na podporu nadace Korunka Luhačovice.

Katalogové číslo: VINC0025

350  s DPH 289  bez DPH

4 ks
skladem

ks
Nakupte ještě za 1 500  a budete mít dopravu zdarma.

Panenka s úsměvem od ucha k uchu vzniká v chráněné dílně ve Zlíně. Původně to byly hračky, kterými chtěla KORUNKA potěšit děti v nemocnicích a dětských domovech. Nakonec je z ní maskot a každá panenka je originálem. Zakoupením této panenky přispějete celou částkou na podporu nadace Korunka Luhačovice.

Chcete udělat dobrý skutek? Kupte si tento dárkový předmět a udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Peníze za zakoupené zboží směřují na pomoc nemocným a handicapovaným dětem ve Zlínském a Olomouckém kraji. Každým rokem se KORUNCE podaří vybrat pro charitativní účely nezanedbatelnou částku, která je následně rozdělována podle přísných pravidel, především malým dětem nebo organizacím, které se o ně starají. Také naše společnost dlouhodobě podporuje tuto neziskovou organizaci. Společně pomáháme.

Některé panenky vznikají tematicky, jako třeba vánoční Korunka nebo Korunka pro filmový festival, panenka Zdravotní sestra, Hasič nebo Lékař. Pro ambasadory projektu KORUNKA POMÁHÁ pak vznikly limitované edice StarDance, Miss České republiky, závodníka Romana Kresty, kouzelníka Jirky Hadaše nebo postavičky cestovatelů Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda. Výtěžek z prodeje těchto panenek věnuje KORUNKA POMÁHÁ nemocným či handicapovaným dětem, nebo dětem v dětských domovech. V rámci charitativního projektu podporujeme konkrétní rodiny nebo příběhy.

Velikost panenky cca 30cm z toho 17cm je tělo. Různé barvy které, zasíláme náhodně.