Vincentka Luhačovice - zdraví z hlubin přírody

Menu

Článek

Pro zdravý a zářivý úsměv

Úsměv je to co vás na každém člověku zaujme. Tak jako se o očích říká, že jsou oknem do duše, úsměv tvoří naopak osobnost. Pokud se na někoho usmějete, dáváte jasné, příjemné signály. Působíte pozitivně nejen na sebe, ale i na své okolí.
(14/04/2014)

Ne nadarmo zahraniční, ale i naše celebrity, rozhazují úsměvy do všech stran. Je to známka sebejistoty, spokojenosti a umění se tzv. „prodat“. Aby byl úsměv zářivý, není třeba mít zrovna chrup z porcelánu nebo zkoušet nejrůznější bělení, stačí o něj správně pečovat.

Co naše zuby potřebují?

  • Zuby pravidelně a správně čistit. Ideálně 20 min po jídle, 2x denně.
  • Používat vhodný zubní kartáček – nejtvrdší neznamená vždy nejlepší, ale i mezizubní kartáčky či dentální nitě.
  • Dodat zubům potřebné látky a minerály – ty můžeme dodat zubům i vhodnou zubní pastou – zde je důležitý obsah fluoridu, který působí na odvápněnou a změklou sklovinu jako ochranný obvaz.
  • Pravidelně docházet na lékařské prohlídky a zubní hygienu (2x ročně), kde vám zoubky prohlédnou a zbaví nánosů zubního kamene, povlaku či pigmentace.
  • Důležité jsou i stravovací návyky – omezit sladké, jíst v pravidelných intervalech (ne průběžně po celý den), jíst tvrdou zeleninu a dostatečně pít – ideálně vodu či minerálky

Náš tip:

Pokud máte rádi přírodní produkty, vyzkoušejte zubní pastu Vincentka s přírodními fluoridy. Ta čerpá minerály důležité pro zuby přímo z naší přírody. Její složení se diametrálně odlišuje od běžně dostupných zubních past.

Téměř třetina je tvořena koncentrátem minerální vody z přírodního léčivého zdroje Vincentka. Díky tomu obsahuje přírodní dezinfekční minerály a mikročástice, které pomáhají účinně odstraňovat zubní plak a nedráždí. Směs přírodních fluoridů zvyšuje odolnost proti zubnímu kazu. Zubní pasta s obsahem přírodních minerálů, čistí a současně ošetřuje. Příznivě působí na sliznici dutiny ústní, udržuje zdravý stav dásní a zabraňuje vzniku paradentózy. Přírodní křemičitany, jemně pomleté jsou zodpovědné za skvělý pocit vyčištění zubní skloviny, zajišťují abrazivní efekt zubní pasty. Pasta je neslaná, příjemně pěnivá i za přítomnosti soli Vincentka, s jemnou ovocnou chutí. Zubní pastu Vincentka mohou používat těhotné i kojící ženy a malé děti.

Doporučená cena je 60 Kč.

Zpět na přehled článkůDalší položka archivuPředchozí položka archivu

Příspěvky z facebooku

Najdete nás na twitteru Online prodej Vincentka ve světě